elda

Jakość jako
podstawa zaufania

Firma ELDA jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nasza jakość została dostrzeżona nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie modernizacji i naprawach naczep/przyczep ciężarowych, ze szczególnym naciskiem na cysterny.
3500 m2

3500 m2

powierzchni hal
200 pracowników

50

pracowników
1500 zadowolonych klientów

1500

zadowolonych klientów
Elda 30 lat doświad czenia
 • 1990

  Założenie PHU ELDA

  Założenie PHU ELDA

 • 2012

  Powołanie EDLA Sp. z o.o.

 • 2012

  Nawiązanie pełnej współpracy z holenderską firmą WELGRO, w zakresie sprzedaży, serwisu oraz obsługi paszowozów na terenie Polski

 • 2015

  Powołanie spółki joint venture – WILLIG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nidzicy, w kooperacji z niemiecką firmą Kurt WILLIG GmbH & Co. KG

  WILLIG Polska Sp. z o.o.

 • 2017

  Wybudowanie nowoczesnej hali z 5 stanowiskami
  wraz z budynkiem biurowo-socjalnym

  Elda Nidzica - nowoczesna hala

 • 2020

  Remont głównego budynku biurowego wraz z nowoczesną recepcją o światowym standardzie

 • 2020

  Zakup nieruchomości oraz powstanie oddziału firmy ELDA Sp. z o.o. w Radzionkowie na Śląsku

  Elda Radzionków

Elda zespół

Priorytetem firmy od samego początku jej funkcjonowania jest najlepsza jakość, terminowość wykonywanych prac, maksymalna solidność, wykwalifikowana, profesjonalna kadra pracowników jak również zadowolenie klientów.

Codzienny trud oraz zaangażowanie, jakie wkładamy w swoją pracę pozwala nam na solidną realizację usług oraz najwyższą jakość, którą potwierdza certyfikat jakości ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016, ISO 3834-2:2007.

Stała kontrola wykonywanych usług, szeroki asortyment magazynu części zamiennych i współpraca jedynie z najlepszymi dostawcami, pozwala w pełni zagwarantować zadowolenie klientów ze zleconych nam prac.

Ponadto jesteśmy partnerem oraz jedynym w Polsce autoryzowanym serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym holenderskiego producenta paszowozów WELGRO oraz producentów cystern drogowych: tureckiego – KÄSSBOHRER oraz niemieckiego producenta – WILLIG.

http://willig%20logo
http://welgro%20logo
http://krossbohrer%20logo